Salla e Boleros për Ditëlindje

Keni vendosur që të bëni ndonjë aheng, festë apo ndonjë mbledhi tjetër familjare dhe keni nevoj për një vend të përshtatshëm?

Dëshironi që të keni një organizim dhe shërbim sa më special? Dëshironi që ajo festë t'ju mbetet ne kujtime të mira sa më gjat? Atëherë,
 
diskoteka BOLEROS vën në dispozicion sallën e saj për ju, për të plotësuar dëshirat dhe ëndërrat tuaja familjare.

Salla është e përshtatshme për :

  • Fejesa
  • Dasma
  • Ahengje të ndryshme familjare


 
Tek ne i gjeni shërbimet më cilësore dhe më të shpejta. Ne jemi të spicializuar edhe në këtë drejtim.
Na kontaktoni në Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! ose në telefonin mobil 076 688 80 07

Së shpejti do të paraqesim edhe disa foto të tjera me kualitet më të mirë nga disa fejesa, dasma dhe ahegje të tjera, të cilat janë organizuar më herët në këtë ambient.

Këtu mund t'i shihni disa foto të cilat janë bërë gjatë parapërgaditjeve të një dasme.