Viti i ri 2017 (Nata e dytë)

Të shtunen me 31. Dhjetorë 2016 me fillim nga ora 21:00, Diskoteka BOLEROS organizon pritjen e vitit të ri 2017.    

Përsëri edhe një vit i ri, me shpresë dhe plane të reja. Keni menduar t'a prisni këtë vit të ri në një ambient të hapur por tejet familjarë? Atëherë, si gjithmonë, ne jemi kujdesur për ju. Që ju të kaloni sa më mirë dhe të ndiheni sikur në familje, ne kemi zgjedhur këngëtarët më shkëlq<er që do të kujdesen për atmosferën e kësaj nate. Ju mirëpresim si gjithmonë. E jauja, BOLEROS. 

  • Orkestra : TRIOLA
  • Këngëtarët : Eralda Jashari, Elona Leka dhe Erkan Musliu.
  • DJ’s : DJ Toni R
  • Mysafir special : Sabri Fejzullahu, Motrat Mustafa und Shkumbin Ismajlli 


Hyrja çdo të PREMTE për të gjithë është FALAS. 
Hyrja çdo të SHTUNË kushton 20CHF (Hyrja për FEMRA deri ora 23:00h është falas).