28 Nëntori

Të shtunen me 26. Nëntorë 2016 me fillim nga ora 21:00, në Diskotekën BOLEROS të festojmë ditën e pavarsisë së Shqipëris.   

Të festojmë së bashku ditën e kthesës më të madhe të identitetit tonë SHQIPËTAR! Ditën e shpresës të ruajtjes së rrënjëve tona Iliro-Pellzge. Një natë plot emocione, ku sejcili prej nesh do të ndihet më ndryshe....të bashkohem edhe sonte, ashtu siç dimë ne. Urime 104 vjetori i pavarsis së shtetit amë. Ta gëzojmë ne dhe gjith brezat që do të vinë. URIME PËR SHUMË SHEKUJ. Ju mirëpresim si gjithmonë. E jauja, BOLEROS. 

  • Orkestra : Ansambli TRIOLA
  • Këngëtarët : Eralda, Arta dhe Erkani.
  • DJ’s : DJ Jaz and DJ Toni R
  • Mysafir special : Shyhrete Behluli, Mahmut Ferati, Sala Bektshi, Humoristi Amiri (Qumili nga Zvicrra) dhe ansambi Vatra.      


Hyrja çdo të PREMTE për të gjithë është FALAS. 
Hyrja çdo të SHTUNË kushton 20CHF (Hyrja për FEMRA deri ora 23:00h është falas).