Mbremje Speciale

Të shtunen me 22 Shtator 2018 me fillim nga ora 21:00, në Diskotekën BOLEROS 2 do t'ju argëtojn Luana Vjollca,Mentor Kurtishi, Erkan Musliu,Shkurta Selimi,Burim Gjilani dhe Grupi Triola

Përsëri edh një natë interesante me muzikë dhe këngë speciale.  Eja dhe kalo mirë me ne. Ju mirëpresim si gjithmonë. E jauja, BOLEROS. 

 

  • Orkestra : Grupi TRIOLA
  • Këngëtarët : Erkan Musliu, Burim Gjilani, Shkurta Selimi
  • DJ’s : Dj Blendi / DJ JAZ
  • Mysafir special : Luana Vjollca, Mentor Kurtishi


Hyrja çdo të PREMTE për të gjithë është FALAS. 
Hyrja çdo të SHTUNË kushton 20CHF (Hyrja për FEMRA deri ora 23:00h është falas).

 Për rezervime, na kontaktoni ju lutemi në numrin
 +41 76 688 80 07